Oferta archiwalna

SZYBA Prysznicowa 120 cm Szkło 8 mm

Oferta archiwalna

479,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

sprzedam


kabina prysznicowa Nowy Dwór Gdański, wyposażenie łazienki Nowy Dwór Gdański, kabina ze szkłem hartowanym Nowy Dwór Gdański

Ścianka prysznicowa wolnostojąca FLIT WALK-IN w rozmiarze 120x190 cm, szkło hartowane transparentne (przeźroczyste) o grubości 8 mm. Ścianki prysznicowe to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych łazienek. Minimalistyczna forma, prosty w montaż, łatwe w utrzymaniu czystości - to główne cechy tego produktu.Ścianki prysznicowe FLIT WALK-IN mogą być montowane bezpośrednio na posadzce lub na dedykowanych brodzikach prysznicowych. W porównaniu do wielu konkurencyjnych ofert, w zestawie znajduje się dolny profil aluminiowy, pozwalający w łatwy i szybki sposób zamontować ściankę prysznicową na posadzce lub brodziku, te rozwiązanie z pewnością pozwoli na ograniczenie wypływu wody w trakcie kąpieli. Okres gwarancji wynosi 3 lata, w systemie "door to door +". Pełna specyfikacja techniczna niżej.
Produkt dostępny od ręki, gwarantujemy szybką wysyłkę w terminie 24 godzin od złożenia zamówienia (w dniach roboczych). W ofercie posiadamy również identyczne ścianki prysznicowe w rozmiarze 90x190 cm oraz 100x190 cm.
WYSOKIEJ JAKOŚCI SZKŁO HARTOWANE ESG 8 MM


W konstrukcji ścianek prysznicowych FLIT WALK-IN zastosowano bezpieczne szkło hartowane o grubości 8 mm. Szkło hartowane o grubości 8 mm jest 10 razy mocniejsze, niż to samo szkło w wersji zwykłej (nie hartowanej). W praktyce oznacza to, że szybę hartowaną o grubości 8 mm bardzo ciężko jest rozbić nawet z użyciem młotka lub kamienia. Zwiększa to z pewnością bezpieczeństwo osoby kąpiącej się przed przypadkowym rozbiciem szyby prysznicowej. Nawet w przypadku uszkodzenia szkło hartowane rozpada się na tysiące drobnych, nieostrych kawałków, które nie powodują większych uszkodzeń na ciele człowieka.
STABILNA KONSTRUKCJA ŚCIANKI PRYSZNICOWEJ


W ściankach prysznicowych FLIT WALK-IN w celu jej stabilizacji zastosowano wysokiej jakości wspornik wykonany ze stali nierdzewnej #304, regulowany w zakresie 80-110 cm.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA ŚCIANKI PRYSZNICOWEJ FLIT WALK-IN


Materiał wykonania


profil przyścienny aluminiowy, wykończenie chrom połysk


profil dolny aluminiowy, wykończenie chrom połysk


szkło hartowane ESG, transparentne - grubość 8 mm


uchwyt stabilizujący wykonany ze stali nierdzewnej #304, wykończenie chrom


Montaż produktu


wszystkie niezbędne elementy do montażu w zestawie


montaż uniwersalny (lewa / prawa strona)


uchwyt stabilizujący z zakresem regulacji ± 30 cm ( 80-110 cm)


wymiary (S x W): 1200x1900 mm, pozostałe wymiary zgodnie z załączonym rysunkiem technicznym


Ważne do: 2020.03.09, wyświetleń: 102

nr ogłoszenia: 21761