praca

inne

praca Nowy Dwór Gdański

Elmech-ASE Sp. z o.o. to firma z tradycjami istniejąca od 1987 roku. Zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą nowoczesnych rozwiązań z zakresu elektroniki oraz energoelektroniki dla rynku morskiego, przemysłu, energetyki i wojska. Obecnie na bazie własnych opracowań wdraża rozwiązania systemowe do poprawy jakości energii i zarządzania mocą w zakładach przemysłowych na miarę XXI wieku.

W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Produkcji – Elektromonter

Praca w Pruszczu Gdańskim

Podstawowe obowiązki:
• montaż podzespołów i urządzeń elektrycznych, elektronicznych zgodnie z dokumentacją techniczną,
• przeprowadzanie inspekcji wizualnych montowanych produktów,
• stałe dążenie do realizacji wyznaczonych zadań przy zachowaniu norm jakościowych i czasowych.
Wymagania:
• wykształcenie zawodowe/średnie techniczne (preferowane kierunki elektryka, elektronika lub pokrewne),
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
• umiejętność lutowania,
• minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
• dobra organizacja pracy,
• zdolności manualne.
Oferujemy:
• stabilna praca na pełen etat w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• praca w dynamicznie działającej firmie,
• benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z dopiskiem „Pracownik Produkcji - Elektromonter ” adres: p...@elmec... wyświetl e-mail

Prosimy o dodanie klauzuli:

Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 377

nr ogłoszenia: 22642